Září 2013

Jak jsem nezahálela

12. září 2013 v 0:03 Stránky
Jsem tu, žiju, lepím, starám se doma o všechny a i když jsem se dlouho neozývala, přeci jen jsem sem tam něco vytvořila.

To velké zdržení zavinily červnové povodně. Bohužel máme domek v Lahovičkách, bydlí tam maminka s bráchou a je to oblast , která je povodni "obětována" podobně jako na druhé straně Prahy Troja. Výsledek - 180cm vody v domě a tím pádem všechno pryč.
Jediné co se podařilo zachránit jsou omyvatelné a vypratelné věci. Takže nádobí, porcelán, nějaké plasty, prádlo. Jinak vše letělo do kontejneru - peřiny, knihy, časopisy, jídlo, všekerý nábytek, sedačka, vestavěné skříně, plovoucí podlahy, které byly plovoucí doslova :-)) prostě skoro všechno. V televizi je to vždycky hrůza, ale zažít to na vlastní kůži je mnohonásobně horší.
No a já místo lepení a stříhání jen prala a prala a parala tu spoustu věcí v Savu a jiných desinfekcích, nanosila tunu věcí do kontejneru, umyla horu nádobí od neumytelného bahna a občas taky něco vyfotila :-)) Project life je Project life i když je povodeň :-))


No a abych si spravila náladu a načerpala nové síly, vyrazila jsem na úžasný letní pobyt do Liberce ! Bylo to skvělé a těším se, že si to s holkama i dětičkama zopakujeme ! Moc děkuji Irence za organizaci a vkládám jen koláž z fotek. Bylo tak skvělé, že v nejbližší době musím napsat článek jen o tom !Pár stránek jsem ale přeci jen nalepila, rozhodně jsem nechtěla propásnout žádnou challenge na scrapbook.cz a u holek na Paperoamo. To se mi podařilo, ale co se týče týdenních podmínek - jsem 15 kousků ve skluzu :-( No mám co dělat !

Tahle je právě na PA - předělávka vlastní stránky. Já si vybrala svou úplně první, kterou jsem dělala před 2ma lety na prvním kurzu v Davoně.

Tahle je z červnové challenge "Moje hobby" a musím neskromně říct, že jsem s ní vyhrála !!!!!!
Radost jsem měla velikou, lepila a posílala jsem zase na poslední chvíli a ještě jen díky tomu, že vyhlašovatelka Haczek posunula termín o 1 den !
Tímto ještě jednou děkuji jí i náhodě :-))Další chalenge jsem tedy vyhlašovala já a téma bylo - Láska prochází žaludkem :-)) Mělo úspěch a sešla se spousta nádherných stránek ! Vyhrála Katka Trnka a pokud si je chcete prohlédnout, pátrejte v galeri na scrapbook.cz.
Také se mi podařilo vyrobit pro mou moc dobrou a milou kamarádku Kristýnku Svatební knihu. Měla z ní velkou radost a já radost z toho, že ona má radost :-)) Omluvte kvalitu fotek - na svatbu jsme jeli do Sokolova, před tím jsme museli Ami posadit na autobus na tábor, já dolepovala ještě v noci a fotila pak narychlo na parkovišti v autě na růžové dece, aby se ta bílá kniha neumazala. Tím pádem jsou všechny fotky růžové a žádný photoshop to asi líp neupraví. Ale měla bych ještě dolepovat fotky až budou, tak pak ještě přefotím, když nevěsta dovolí.
Svatba to byla nádherná, pohodová a tím pádem celý den. Hostinu měli ve vesničce Kostelní bříza v restauraci u Bílého koníčka. Kdo to nemáte tak daleko jako já, určitě se tam vypravte - nádherné malebné místo, restaurace s fantastickou kuchyní a milým personálem.


Na knihu jsem použila polotovar bílého látkového alba z Ikey. Na první stránce a na obalu jsou použity stuha a papíry ze svatebního oznámení. Listů bylo celkem asi 20, některé volné jen s označením pro budoucí nalepní fotografine, některé s obálkami a některé s místem pro vepsání gratulce. Razítkovala a embosovala jsem stříbrnou barvou.

Cestou zpátky se mi podařila pořídit tahle fotografie - to co dokázalo slunce, mraky a můj foťáky ...... nádhera !
Nejmenší dcera nastoupila do školky, já chodím do práce stále 1x týdně a otevírá se mi tímto prostor na tvoření a dohnání všech restů :-) Sice bych chtěla ještě začít se cvičením a zapracovat na své jazykové vybavenosti, ale pořád doufám, že času na lepení bude víc!
Takže se těšte na smash z dovolené a konečně taky na můj Project life !!

Přeji krásný podzim a vyražte do lesa, prý rostou !!