Jak jsem nezahálela

12. září 2013 v 0:03 |  Stránky
Jsem tu, žiju, lepím, starám se doma o všechny a i když jsem se dlouho neozývala, přeci jen jsem sem tam něco vytvořila.

To velké zdržení zavinily červnové povodně. Bohužel máme domek v Lahovičkách, bydlí tam maminka s bráchou a je to oblast , která je povodni "obětována" podobně jako na druhé straně Prahy Troja. Výsledek - 180cm vody v domě a tím pádem všechno pryč.
Jediné co se podařilo zachránit jsou omyvatelné a vypratelné věci. Takže nádobí, porcelán, nějaké plasty, prádlo. Jinak vše letělo do kontejneru - peřiny, knihy, časopisy, jídlo, všekerý nábytek, sedačka, vestavěné skříně, plovoucí podlahy, které byly plovoucí doslova :-)) prostě skoro všechno. V televizi je to vždycky hrůza, ale zažít to na vlastní kůži je mnohonásobně horší.
No a já místo lepení a stříhání jen prala a prala a parala tu spoustu věcí v Savu a jiných desinfekcích, nanosila tunu věcí do kontejneru, umyla horu nádobí od neumytelného bahna a občas taky něco vyfotila :-)) Project life je Project life i když je povodeň :-))


No a abych si spravila náladu a načerpala nové síly, vyrazila jsem na úžasný letní pobyt do Liberce ! Bylo to skvělé a těším se, že si to s holkama i dětičkama zopakujeme ! Moc děkuji Irence za organizaci a vkládám jen koláž z fotek. Bylo tak skvělé, že v nejbližší době musím napsat článek jen o tom !Pár stránek jsem ale přeci jen nalepila, rozhodně jsem nechtěla propásnout žádnou challenge na scrapbook.cz a u holek na Paperoamo. To se mi podařilo, ale co se týče týdenních podmínek - jsem 15 kousků ve skluzu :-( No mám co dělat !

Tahle je právě na PA - předělávka vlastní stránky. Já si vybrala svou úplně první, kterou jsem dělala před 2ma lety na prvním kurzu v Davoně.

Tahle je z červnové challenge "Moje hobby" a musím neskromně říct, že jsem s ní vyhrála !!!!!!
Radost jsem měla velikou, lepila a posílala jsem zase na poslední chvíli a ještě jen díky tomu, že vyhlašovatelka Haczek posunula termín o 1 den !
Tímto ještě jednou děkuji jí i náhodě :-))Další chalenge jsem tedy vyhlašovala já a téma bylo - Láska prochází žaludkem :-)) Mělo úspěch a sešla se spousta nádherných stránek ! Vyhrála Katka Trnka a pokud si je chcete prohlédnout, pátrejte v galeri na scrapbook.cz.
Také se mi podařilo vyrobit pro mou moc dobrou a milou kamarádku Kristýnku Svatební knihu. Měla z ní velkou radost a já radost z toho, že ona má radost :-)) Omluvte kvalitu fotek - na svatbu jsme jeli do Sokolova, před tím jsme museli Ami posadit na autobus na tábor, já dolepovala ještě v noci a fotila pak narychlo na parkovišti v autě na růžové dece, aby se ta bílá kniha neumazala. Tím pádem jsou všechny fotky růžové a žádný photoshop to asi líp neupraví. Ale měla bych ještě dolepovat fotky až budou, tak pak ještě přefotím, když nevěsta dovolí.
Svatba to byla nádherná, pohodová a tím pádem celý den. Hostinu měli ve vesničce Kostelní bříza v restauraci u Bílého koníčka. Kdo to nemáte tak daleko jako já, určitě se tam vypravte - nádherné malebné místo, restaurace s fantastickou kuchyní a milým personálem.


Na knihu jsem použila polotovar bílého látkového alba z Ikey. Na první stránce a na obalu jsou použity stuha a papíry ze svatebního oznámení. Listů bylo celkem asi 20, některé volné jen s označením pro budoucí nalepní fotografine, některé s obálkami a některé s místem pro vepsání gratulce. Razítkovala a embosovala jsem stříbrnou barvou.

Cestou zpátky se mi podařila pořídit tahle fotografie - to co dokázalo slunce, mraky a můj foťáky ...... nádhera !
Nejmenší dcera nastoupila do školky, já chodím do práce stále 1x týdně a otevírá se mi tímto prostor na tvoření a dohnání všech restů :-) Sice bych chtěla ještě začít se cvičením a zapracovat na své jazykové vybavenosti, ale pořád doufám, že času na lepení bude víc!
Takže se těšte na smash z dovolené a konečně taky na můj Project life !!

Přeji krásný podzim a vyražte do lesa, prý rostou !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzana Zuzana | Web | 12. září 2013 v 1:38 | Reagovat

Ahoj Market. To jsem ráda, že už zase píšeš. Ta voda je fakt hrozná. Kdo nezažije nedovede si představit. Moc jsem na tebe myslela.
Letní Liberec jsem hoooodně záviděla :). Už se těším na podzimní.
Svatební kniha super!!!!. Máš to vymazlené a je poznat, že s láskou dělané.
Máš můj obdiv jak to všechno zvládáš.

2 Mišelinka Mišelinka | 12. září 2013 v 6:43 | Reagovat

Markét, na to jak jsi byla vytížená, jsi zvládla spoustu práce. Já měla dlouhé volno a udělala jsem dvě přání a jednu stránku do písmenkového alba :( Obdivuju tě. A máš to úžasně namakaný. Spala jsi za celou dobu alespoň jednou?

3 Helen Cards Helen Cards | E-mail | Web | 12. září 2013 v 15:33 | Reagovat

Jsem ráda, že už zase píšeš. Moc jsem na tebe při povodních myslela a držela palce, ať vše zvládáš. Těším se na tvé postřehy z letního Liberce, protože vnučku to zaujalo a ráda by také jela.
Svatební kniha je úžasná. Nevěsta musela mít obrovskou radost.
Moc se mi líbí stránka do challenge se kterou jsi vyhrála. Je originální, nápaditá, prostě super!

4 Šárka Novotná Šárka Novotná | Web | 15. září 2013 v 7:46 | Reagovat

Už jsem si říkala, kdepak se touláš. Mimochodem ty rifle scrapbookově vystylizované blátem Ti fakt seknou!!Humoru máš stále na rozdávání plnou náruč.Rajčatová stránka je bombová!!! A svatební kniha, no ta si je.Šíma též nastoupil do školky a po dvou týdnech nás doběhla první školková laryngitida. A opět doma .o)) Krásné tvoření a pozdrav holčičkám a slečnám.

5 Market Market | Web | 9. srpna 2014 v 0:50 | Reagovat

Naprostá většina věcí je zničená, včetně poničení nábytku, podlah apod. Nikomu bych to nepřála..

6 gifts gifts | Web | 21. června 2015 v 22:31 | Reagovat

půjčky bez ověřování příjmu ;-)

7 Anetka Anetka | E-mail | Web | 30. července 2015 v 11:56 | Reagovat

Moc hezké, také bych si chtěla něco podobného vyrobit https://www.ebal.cz/ Stačí k tomu jen šikovné ruce a něco se jistě najde.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama