Leden 2014

Liberecké léto v mém Project life

26. ledna 2014 v 1:02 Srazy a setkání
Je to už tak dávno - léto uteklo jako voda, Vánoce jsou pryč a zima je konečně tu. A já si v těhle pochmurných dnech dopřávám kousek léta :-))

Jako spousta z vás, i já jsem propadla Projectu life. Je to věc pro mě, jako dělaná. Od mala jsem si psala deníky, poté přesedlala na diáře a těm jsem zůstala věrná do dnes. Každý den aspoň malý záznam co se dělo nebo co se dít bude.A od mala mám také strašně ráda fotografie - neplést s fotografováním !! :-)) A Project life je dokonalým spojení obojího.

No a protože stejně jako všichni kolem mě , i já nestíhám, mám i ve zpracovávání svého PL skluz. Na podzimním Libereckém srazu, jsem hodně dohnala, ale stále mi 3 měsíce chybí. Netradičně ty prostřední a ještě konec listopadu a prosinec. Začala jsem v lednu, ale pak mě strašně zdržely povodně, to opravdu na lepení nebyla ani chuť ani síla. Květen , červen a červenec nemám , ale říjen a září jsem si v Liberci zpracovala. Takže teď lepím prostředek roku a zrovna červencový letní týden v Liberci.

Jak jsme se měli, jste už určitě všude četli - báječně !!!

A jak vypadá takový Liberecký týden zpracovaný v PL vám teď s dovolením ukážu.Koláže v Picase miluju ! Je to jediná možnost, jak použít co nejvíc fotek a ještě to vypadá báječně :-))S Kakou bylo skvěle a Boženka se svou dokonalou výbavou nebyla zaskočena žádným požadavkem :-))


Návštěva korálkárny byl opravdový zážitek :-))


A grilovačka - vidíte sami - prostě skvělá !!


A jak je vidět i s dětičkama jde tvořit a holky byly úžasné :-))


Takovou vizitku nešlo nepoužít !! :-))


Tady jsme použila nedělenou kapsu. V tomto případě to bylo jen dobře, protože suvenýrů ze ZOO bylo tolik, že do malých kapes bych to neposkládala.ZOO byla báječná :-))


Měli jsme štěstí a viděli, jak se koupe a plave slon - neuvěřitelný zážitek.
Sloní koláž jsem udělala jako zasouvací kartu na víc.


No a tohle jsme my a všechno, co jsme za ten týden stihly vyzkoušet !


No a tohle jsme prostě taky MY - papírová komunita - Tak trochu jinej gang :-)))

A já se strašně moc těším a doufám, že s ev létě zase všechny sejdeme !!!


Omluvte kvalitu fotografií, focení v kapsách není úplně jednoduché.

Děkuji za nakouknutí :-))