Motýli

10. září 2014 v 19:39 |  Ostatní tvorba
Hrozně ráda něco zařizuji, stěhuji, upravuji, předělávám a nedávno se mi zase po nějaké době naskytla příležitost.

Naše švagrová se přestěhovala do malého pokojíku v rodinném domku na kraji Prahy. Protože je to bydlení zřejmě dočasné, nechtěla moc investovat, jen ho trochu zútulnit. A to se nám myslím společnými silami povedlo :-)

Vyrazily jsme společně na nákupy kam jinam, než do Ikey, s rámcovou představou, co asi budeme potřebovat. Nábytek co tam je zůstane, je to kdysi oblíbený Princip. Nic slavného, ale dá se poměrně dobře kombinovat s jinými kusy nábytku. Jako postel zatím poslouží dosavadní válenda, která se asi časem vymění za širší postel, jen jsme ji přestěhovaly do prostoru za dveře. Tam jsme se rozhodly pomocí japonské stěny vytvořit soukromí a klidný kout na spaní.


Původně jsme to chtěly ladit do tmavě růžové, ale nakonec je z toho fialovo-šedo-bílá kombinace. Koupily jsme krásné zrcadlo, které má na zadní části věšák, již hotové závěsy, ze kterých se mi podařilo přešít závěsy na všechna okna, japonské stěny, povlečení s přehozem a krásné povlaky na polštáře. Na příští nákup už máme vybraná světla a koberec :-)


No a aby to nebylo tak fádní a byl to opravdu holčičí pokoj, tak jsem víkend strávila s Big shotem a šablonou motýlů :-)) Nakrájela jsem si je ze zbytků japonských stěn a ty jimi pomocí tavné pistole polepila. Ze zbylých jsem pak udělala aplikace na zeď. Tam jsem použila samolepící 3d čtverečky a kupodivu to na zdi velmi dobře drží. Ještě jich mám pár schovaných na dozdobení lustru.

Spalo se tam prý dobře :))

Díky za návštěvu a třeba jsem někoho isnpirovala, to bych ráda :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama