Květen 2015

Kurz na Papero Amo

26. května 2015 v 15:52 Stránky
V Březnu jsem se zúčastnila úžasného kurzu, který pořádaly mé milé ženy z Papero Amo - Anička a Pavlína. Jako lektorku pozvaly Paige Taylor Ewans. Šla jsme tam víceméně hlavně kvůli setkání s ženami, trochu kvůli nákupu a že si tedy něco nalepím. Balíček vypadal hodně nabitě, ale velká očekávání jsem vlastně neměla.

O to větší zážitek to nakonec byl ! Stránky Paige jsou úžasné - pestré, barevné, hravé, veselé a neskutečně nápadité. Pokud by jste chtěli nahlédnout, můžete zde u Paige na blogu - nahoře na liště je odkaz na galerii.

Jak vše probíhalo a jaké to bylo, už popsaly všechny účastnice co jsou pilnější a rychlejší než já :-)

Já už nalepila inspirována Paige 5 stránek :-) tak vám je chci ukázat.Tahle byla první a lepená přímona kurzu. Trojúhelníčků mám ještě pěknou zásobu, takež mě ještě nějaký další projekt čeká :-)
Druhou stránkou z kurzu byla stránka " proužková "
Ta mě moc bavila, ale i když nejsem až takový měřič jako Lea, bez papírové šablony srdce jsem se neobešla :-)
Třetí jsem s velkým nadšením lepila hned ten večer doma :-) zase trojúhelníčková a stále mi trojúhelníčky zbyly .-)))
Odhodlala jsem se i kručnímu psani na stránku, ale naštěstí to není moc vidět.
Další je kombinací čtverců a trojúhelníků. Tenhle vzor objevila Martina Poláková a nešlo ho nezkusit.

Po dlouhé době jsem na stránce i trochu šila :-)
No a tuhle jsem dolepila včera večer. Není to stránka z ústřižků, ale stránka pomocí pozadí z plotru Silhouette. Těch má na svém blogu Paige také velkou spoustu. Bohužel jsem si kdysi koupila jen plotr menší - Portrait a čím dál víc lituju, že nemám Cameo a jsem omezená velikostí A4. Tak jsem si musela poradit jinak.
Srdcové pozadí jsem vyřízla jednou na podklad a pak si ho v programu ořízla a vyřízla jen část a použila ji do dolejšího rohu.
Možná se vám ta fotka zdá děsná, Ája je tam celá umazaná od zmrzliny :-)) Ale právě proto se mi tak líbí. Fotky jsou pro mě zachycením okamžiku, té kouzelné chvíle a ta se opakovat nikdy nebude. Ale díky té někdy i nedokonalé fotce, si ji můžu připomenout kdykoli. :-)

Děkuji za nahlédnutí a těším se někdy, snad už dříve naviděnou :-)