Leden 2016

vánoční stránka

9. ledna 2016 v 10:06 Stránky
Po dlouhé době jsem si vytvořila scrapbookovou stránku. A byl to úžasný relax a skoro bych řekla zážitek :-) A kdo za to může ??!! No Hanička - Gabreta !

Stále a vytrvale totiž udržuje skomírající scrapbookový život na stránkách scrapbook.cz. Já už toho mám tolik, že tam nechodím a soutěží se neúčastním. Občas nakouknu do galerie a zastekne se mi. Rok co jsem tam strávila, byl moc fajn a já díky tomu udělala spoustu krásných stránek.

No a Hanička mi před Vánoci napsala krásný emial, jestli bych si po nějaké době nechtěla zase něco nalepit :-) před Vácnoci, v tom shonu, zmatku, stresu......a já si řekla, že určitě a ráda. Jenže, znáte to. Den za dnem běží, starosti se hrnou, čas kvapí a bylo 27. a já to málem prošvihla !!! Plkám si tak na FB s Irčou a ona že ještě rychle udělá stránku pro Gabretu a má všechny resty hotové. A já nic ! Tak jsem všeho nechala - ano, už bylo po svátcích, ale ty resty v PL za mě nikdo nedolepí - a řekla si, že to prostě dám .

A všechno se sešlo jako za starých časů, kdy jsem taky stránky lepila na poslední chvíli a po obědě, když malá spala. Nespí už dlouho, ale měla si jít uklidit do pokojíku a tak ji to rozčílilo, že si zalezla do pelíšku a usnula !! A já si za tu hodinku nalepila stránku s mou velice oblíbenou fotkou Amálky z prvních Vánoc v Buši :-)
No a ještě větší radost přišla po hlasování, kdy byla moje stránka vybrána na 2.místo :-)

Ještě jednou děkuji Haničce za pozvání a pokusím se brzy o další návštěvu. A pokud byste chtěli nakouknout na další krásné stránky, najdete je zde.

Děkuji za návštěvu

Markéta - Screbla

6.challenge leden

5. ledna 2016 v 23:24 Papercards
Máme tady další, už 6. kolo naší challenge a další krásný sketch od Kety.Pravidla pro challenge č. 6

- vyrobte přání podle sketche

- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13.1.2016 do půlnoci

- vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14.1.2016

- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte výběr vítěze :-)

- vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.

- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!


Přání pro toto kolo opět vytvořila moje maličkost, Irenka, Ilonka a Martina.

Jako milý a vzácný host se tohoto kola zúčastnila Dagmar Didi Handlová aneb PerttyPapers.

A samozřejmě vítězka 4. kola Petra Mynaříková.


Sponzorem je tentokrát tvořivý a papírový obchod Davona a cena je velmi lákavá :-) Proto neváhejte a zapojte se, budeme se moc těšit na vaše krásná přání :-)


Užijte si tvoření s papercards.cz

Markéta