Jednoduchá přání z plotru

5. dubna 2016 v 10:00 |  Plotr Silhouette
Dnes bych vám chtěla ukázat, že tvořit papírová přání na plotru, není žádná věda. Jde mi hlavně o kreativní stránku věci.

Pro mě osobně je tvorba papírových přání řekla bych skoro "utrpením" :-)
Než nějaké přání vymyslím, vždycky to trvá. Proč tomu tak je , nevím . Malá plocha ? Očekávají se květiny a ty já na papíru nemám až tak ráda ? Razítka - vybarvit, nevybarvit, natisknout, vystřihnout ? Mix média - proč kvůli ploše 10x15cm vyndavat všechny pasty a štětce a špachtle ?

Ale pokud máte plotr je otázka vyřešena ! :-) Když se vám opravdu nechce nic vymýšlet, stačí prohlédnout silhouetteonlinestore a tam je přání nespočet. Vyberete šablonu, vložíte papír a za minutku máte hotovo :-)

Pokud už jste s plotrem kamarádi a chcete přeci jen popustit uzdu fantazii, můžete i s plotrem vykouzlit přání velmi originální.
Všechna přání vycházejí z originál šablon. V některých jsem jen měnila anglické texty za české a většinou použila tzv. stencil, neboli šablonový font. Vnitřky písmenek tak nevypadají a celý text je dobře čitelný a hezký.
Tady stačilo doplnit jemnou krajkovou šablonu samolepícími kamínky.


Na tomto přání je vyřezaná kytička ze šablony navíc vyříznuta ještě z velumu a dozdobena kamínkem. Naprosto jednoduché, ale efektní.


U tohoto přání stačilo vyřezaný obrys květiny podložit zlatým papírem.


Zde opět jen kontrast barev a dozdobeno stužkou.


Opět jen jemný květinový vzor dozdoben samolepícími kamínky.


A tady je jemné prořezání napodobující šití dozdobené samolepícími perličkami.Takže jak vidíte i s plotrem a originál šablonami se dají dělat kouzla. Proto stále tvrdím, že plotr je opravdu pro každého :-)

Děkuji za návštěvu a krásné jaro všem !

Markéta - Screbla 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama