Papercards.cz - 12.challenge

1. dubna 2016 v 23:45
Jaro je tady a s jarem přichází i naše 12. challenge a skvělý sketch od KETY. Je krásně květinový a í já nekytkařka jsem kytku dala :-) Samozřejmě opět za pomoci mého milovaného plotru :-)Sketch pro 12. kolo challenge s papercards.cz


Co je to sketch?

Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet ?

Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch.

Vítěz 10. kola challenge s papercards.cz Lucie Pejšová

Sponzorem pro 12. kolo challenge je Pretty Papers - v eshopu najdete veškerý materiál pro tvoření z papíru. Nabízí scrapbookové papíry, fotoalba, razítka, inkousty a nepřeberné množství ozdob a samolepek, které z vašich fotek vykouzlí
jedinečné dílo.
A báječná výhra !
http://www.prettypapers.cz/
https://www.facebook.com/prettypapers/

Moc děkujeme všem sponzorům, že pro vás připravují skvělé ceny, o které stojí za to bojovat!Pravidla pro challenge č. 12:

- vyrobte přání podle sketche
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13. 4. 2016 do půlnoci
- vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14. 4. 2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
- vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama