Májová challenge

15. května 2016 v 10:00 |  Ostatní tvorba
Jako již tradičně, proběhla na Prettytpapers Blesková 90ti minutová Májová challenge. Každý rok se na ni hrozně těším ! Někdo to nemusí, ale já prostě pod tlakem podávám ty nejlepší výkony :-)

Tentokrát bylo úkolem vytvořit visačku, jejímž hlavním motivem bude srdce - jak jinak na 1.máje. Vytvořit, vyfotit a poslat Didi - na to vše bylo doromady 105 minut.

Na základ jsem použila bílý papír a srdíčkovou masku a pomocí několika odstínů Disstres inkoustů si vytvořila pozadí. Na Bigshotu - ano , čtete správně, i já ho občas opráším a použiju - jsem si pomocí Bigz šablony vyřízla několik srdíček z vlnité lepenky.
Podložila nitěmi a nalepila - část lepidlem, část na 3D pásku. Mám ráda když jsou moje projekty trochu plastické.Dozdobila jsem samolepícími kamínky.

Celou čistou plochu visačky jsem souvisle orazítkovala textovým razítkem od Kety. Visačka se tím krásně sjednotila. Celou jsem ji podložila černou čtvrkou a šlo se fotit :-)Moc mě to bavilo a náramně jsem si to užila ! Dokonce mi ještě asi 20 minut zbylo. Jako členka desig teamu Prettypapers jsem nemohla soutěžit, ale to mi vůbec nevadilo. Prostě jsem si zatvořila jenom čistě pro radost a o tom to přeci je :-)

Pokud si chcete všechny soutěžní visačky prohlédnout, můžete zde.


Krásný máj všem a díky za návštěvu


Markéta

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama