Papercards challenge č.14

13. května 2016 v 10:55 |  Papercards
Dva týdny utekly a je tu další challeńge, tentokrát s číslem 14. Opět krásný i když trochu záludný sketch od Kety.
Co je to sketch?

Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.Musím sketch přesně dodržet?

Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch.


Zde vidíte, jak jsme se my v designu teamu se sketchem popásaly. Irenka na to šla od lesa, nebo spíš od statku a místo květin použila kočky a dopadlo to výborně ! Ilonka a Martina zůstaly květinám věrné a já se nějak začínám taky s květinami kamarádit, ale sáhla jsem tentokrát místo růžové po hnědo-modré kombinaci.Sponzorem tohoto kola je Forart.cz , přímý dovozce řezacích plotrů Silhouette. Řezání na plotru je moje velká láska, mrkněte do galerie, co všechno se splotrem dá.

A výhra určitě stojí za to ! Jsou v ní materiály, které se dají využít nejen na plotru. Nažehlovací folie a a washi papír můžete stříhat nůžkami, nebo vykrájet na Bigshotu. Šablony - masky jsou řezané na plotru a jsem jejich autorkou :-)
Pravidla pro challenge č. 14:


- vyrobte přání podle sketche
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13. 5. 2016 do půlnoci
- vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14. 5. 2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
- vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!

Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!Markéta

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama