Listopad 2016

Papercards challenge č.26

6. listopadu 2016 v 10:00 Papercards
Je tu další kolo naší Challenge a začínáme s ní další tvořivý rok :-) Sketch je opět od Kety a pozor - první Vánoční :-) Vánoční přání samozřejmě není podmínkou, ale udělat si trošku náskok nebude na škodu. Tak s chutí do toho !
Já si třeba užila tvoření s kočkama :-)
Sketch pro 26. kolo challenge s papercards.cz
Co je to sketch?

Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch.
Bea PjatákováSimona Svobodová vítěz challenge č. 24
Sponzorem tohoto kola je Tvorba pro radost (Ilonka Červinková)
http://tvorbaproradost.blogspot.cz/

Pravidla pro challenge č. 26:
- vyrobte přání podle sketche
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13. 11. 2016 do půlnoci
- vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14. 11. 2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
- vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
- chcete se stát sponzorem dalšího kola? Budeme moc rádi, proto neváhejte a napište nám na email papercards.cz@seznamcz.

Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!