Leden 2017

Papercards challenge č.30

2. ledna 2017 v 23:12 Papercards
Rok se s rokem sešel a ten nový 2017 vítáme už 30. challenge. U nás bylo před Vánocemi a i během svátků tak rušno a marodno, že já přání vytvořit nestihla. Doplním později, budu tedy vlastně tvořit s vámi :-)

Tvoříme opět podle Ketina krásného zimního sketche.Co je to sketch?

Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?

Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch.


Bea PjatákováHostující designér Jana Sadloňová


Vítěz 28. Challenge Dana Nováková


Sponzorem tohoto kola je moje maličkost. Připravila jsem pro vás ryze zimní výhru :-) Krásnou sadu papírů a sněhuláková razítka. A k tomu několik výřezů ze Silhouette plotru a taky originál pozaďové šablony taky řezané na plotru. Snad se vám budou líbit :-)

Pravidla pro challenge č. 30:
- vyrobte přání podle sketche
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13.1.2017 do půlnoci
- vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14.1. 2017
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
- vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
- chcete se stát sponzorem dalšího kola? Budeme moc rádi, proto neváhejte a napište nám na email papercards.cz@seznam.cz


Užijte si tvoření, protože jak říká Irča, tvoření je radost !

Markéta